Ravestein, A.J.

Personalia

A.J. Ravestein
Roepnaam: Arnoud

Bestuursfuncties

RaadslidGemeenteraad 2010-2014PVV 
 Treedt in september 2013 toe tot de raad als vervanger van vertrekkend fractievoorzitter Raymond de Roon.

RaadslidGemeenteraad 2018-2022PVV

Stopt per 14 februari 2019 als raadslid, omdat hij gezin, werk en raad niet meer kan combineren.

RaadslidGemeenteraad 2018-2022                                                                        PVV

Treedt op 15 januari 2020 toe tot de raad als vervanger van vertrekkend raadslid Chris Jansen

Stopt op 11 december 2021 als raadslid.